КЛУБ VICTORY ONE

ЗАСЛУЖИЛИ СПОРТИСТИ


 

Иван Манолов

2007 г. - Първи европейски шампионат гр. София – четвъртфинал

2008 г. - Източно-европейско първенство, гр. Ст. Загора – 2 място + приз за най-техничен състезател.

2009 г. - Трети световен шампионат гр. Токио, Япония – прекратено участие след контузия

2010 г. - Приз за изключителен принос за развитието и популяризирането на Кудо в България

2011 г. - Световна купа гр. Москва, Русия – 7 място

2011 г. - Приз за треньор на годината за периода 2010-2011 г.

2011 г. - Свободни боеве - 1 победа и 1 загуба

 

Бирхан Аптулов

2008 г. - Републикански шампионат за деца и юноши гр. Велинград – 2 място

2010 г. - Национален шампионат гр. Пловдив – 2 място

2010 г. - Отворен балкански шампионат гр. Ст. Загора – 1 място

2011 г. - Национален шампионат гр. Пловдив – 2 място

2011 г. - Републиканска купа гр. Ст. Загора – 1 място

2011 г. - Приз за спортист на годината.

2012 г. - Национален шампионат гр. Пловдив – 1 място

2013 г. - Държавен шампионат гр. Пловдив – 3 място

 

Виктор Драганов

2008 г. - Републикански шампионат за деца и юноши гр. Велинград – 2 място

2008 г. - Източно-европейско първенство, гр. Ст. Загора – 3 място

2012 г. - Национален шампионат гр. Пловдив – 1 място

2013 г. - Държавен шампионат гр. Пловдив – 2 място

 

Станимир Шишков

2007 г. - Първи европейски шампионат гр. София – 2 място

2011 г. - Световна купа гр. Москва, Русия – 7 място

 

Стоян Грамов

2008 г. - Републикански шампионат за деца и юноши гр. Велинград – 3 място

2010 г. - Отворен балкански шампионат гр. Ст. Загора – 3 място

2011 г. - Национален шампионат гр. Пловдив – 1 място

2012 г. - Национален шампионат гр. Пловдив – 1 място

 

Пламен Иванов

2011 г. - Национален шампионат гр. Пловдив – 1 място

2011 г. - Републиканска купа гр. Ст. Загора – 1 място

 

Благовест Лолбанов

2008 г. - Републикански шампионат за деца и юноши гр. Харманли – 1 място + приз за най-техничен състезател

2011 г. - Национален шампионат гр. Пловдив – 1 място

 

Стойчо Керкелов

2010 г. - Отворен балкански шампионат гр. Ст. Загора – 2 място + приз за най-бърз ипон (7 сек.)

2011 г. - Национален шампионат гр. Пловдив – 1 място

 

Иван Гиров

2008 г. - Републикански шампионат за деца и юноши гр. Харманли – 2 място

2010 г. - Национален шампионат гр. Пловдив – 2 място

2011 г. - Републиканска купа гр. Ст. Загора – 1 място

 

Иван Иванов

2011 г. - Национален шампионат гр. Пловдив – 1 място + приз за най-техничен състезател

 

Кирил Гаров

2010 г. - Отворен балкански шампионат гр. Ст. Загора – 2 място

2011 г. - Национален шампионат гр. Пловдив – 1 място

 

Димитър Цветков

2010 г. - Отворен балкански шампионат гр. Ст. Загора – 3 място

2012 г. - Национален шампионат гр. Пловдив – 2 място

2013 г. - Държавен шампионат гр. Пловдив – 2 място

 

Илия Георгиев

2011 г. - Републиканска купа гр. Ст. Загора – 3 място

2012 г. - Национален шампионат гр. Пловдив – 2 място

2013 г. - Държавен шампионат гр. Пловдив – 1 място

 

Костадин Георгиев

2011 г. - Национален шампионат гр. Пловдив – 3 място

2012 г. - Национален шампионат гр. Пловдив – 1 място

 

Драгомир Лукарев

2010 г. - Национален шампионат гр. Пловдив – 1 място

 

Стоян Пенков

2010 г. - Национален шампионат гр. Пловдив – 1 място

 

Атанас Капитанов

2010 г. - Национален шампионат гр. Пловдив – 1 място

 

Петър Биволарски

2010 г. - Национален шампионат гр. Пловдив – 1 място

 

Борислав Ставрев

2010 г. - Национален шампионат гр. Пловдив – 1 място

 

Пламен Павлов

2010 г. - Национален шампионат гр. Пловдив – 1 място

 

Деян Димитров

2011 г. - Национален шампионат гр. Пловдив – 2 място